PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekės su greitų siuntų tarnyba, pristatomos klientams Lietuvoje kiekvieną darbo dieną. Užsisakydami prekes nurodykite teisingą prekių pristatymo vietą ir kontaktinį telefono numerį.

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI:

1. Užsakytų prekių NEMOKAMAS atsiėmimas mi-xiaomi.lt salone.

Prekių atsiėmimo vieta: Ukmergės g. 220, Vilnius, Lietuva („Elmo šviesa“ salonas). Dėl Jums reikalingos informacijos skambinkite telefonu +37062704538 (I-V: 9-19val.).

Papildoma informacija: Jei prekė yra salone, ją galite atsiimti tą pačią dieną. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jūsų pasirinktu būdu: telefono skambučiu arba elektroniniu paštu. Turėsite galimybę prekes apžiūrėti gyvai ir apmokėti grynais arba banko kortele.

2. Pristatymas į paštomatą ar su greitų siuntų tarnyba arba į iki Jūsų namų (arba darbo) durų. Perkant už 30€ ar daugiau NEMOKAMAI pristatysime prekes*.

Prekių pristatymo laikas: 1-4 darbo dienas.

Pristatymo paslaugų kainos: į paštomatą – 2.99€, pristatymas į namus – 4.00€.

Papildoma informacija: jei už prekes sumokate iki 12 val., prekes išsiųsime tą pačia dieną ir pasistengsime, kad prekės būtų pristatytos sekančią dieną.

SVARBU

Prekių pristatymo metu rekomenduojame Pirkėjui kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės. Pastebėjus, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas turi tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo-priėmimo dokumente bei dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, UAB „Multikordas“ yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka. Jei kiltų klausimų kurjeriui pristačius prekes, laukiame Jūsų skambučio +37062704538 (I-V: 9-19val.).

*Prekių pristatymas į Kuršių Neriją papildomai apmokestinamas 31,68€.

 

Uždaryti Meniu
Informuoti mane, kai bus galima nusipirkti Palikite savo e-pašto adresą ir Jus informuosime, kai prekė atsiras prekyboje.
E-pašto adresas Kiekis Pažadame nesidalinti Jūsų e-pašto adresu